دوره تحول آفرین از نو گُل کن

دوره برای متولد شدن دوباره، از غنچه سر بر آوردن و دوباره گل کردن.

ثبت نام

درس‌های راه‌بری شخصیمشاهده همه

درباره دوره

 

 

ازدواج‌های ناموفق، کسب‌وکارهای شکست خورده، شغل‌هایی نامطمئن، فشارهای مالی، روابط ناموفق و بحران زده، همه و همه اگر نگوئیم مهمترین دلیلش اما قطعا یکی از مهمترین و اصلی ترین دلایلش عدم شناخت از خودمان است.

زندگی پرهیاهوی کنونی ما را مرتب از مسیر و جریان زندگی مان خارج می کند، ما مرتب می بایست تصمیم‌های ریز و درشت در طول روز بگیریم، کدام را انتخاب کنم؟ مهاجرت کنم یا نکنم؟ ازدواج کنم یا نکنیم؟ شغلم را تغییر دهم یا ندهم؟

راستی شما برای پاسخ دادن به این سوال بر چه مبنایی تصمیم می گیرید؟ دوره رایگان از نو گل کن برای کمک به شما در تصمیم گیری های مهم زندگی تان طراحی شده، برای این است که شما ارزش هایتان را بشناسید، برای این است که شما توانمندی هایتان را بشناسید، و بدانید برای چه به این دنیا آمده اید.

دستاوردهای مالی، اجتماعی، علمی، تحول و توسعه شخصی، همه و همه از درون آغاز می شود. بنابراین شکوفایی و تبدیل شدن به آدمی که همیشه می خواستیم بشویم، ملزومات خود را دارد.

مهمترین آن ها عبارتند از:

بدست آوردن شناخت درستی از خود ( ارزش ها، توانمندی ها، چشم انداز خود از آینده و ماموریت یا سالت شخصی)

شناختن راه شکوفایی یا داشتن یک نقشه راه

هدف گذاری و برنامه ریزی برای پیمودن این راه

تعهد برای شروع راه و ادامه آن

 

برای فراهم سازی این ملزومات و در نهایت دستیابی به نیک زیستی و خشنودی درونی، پرداختن به پنج مفهوم بنیادین ضروری است، این پنج مفهوم زیر را در طول دوره باهم بررسی خواهیم کرد

آیا راهبری شخصی همان بهبود شخصی است ؟

خیلی بیشتر از آن است. اکثر افراد بر این باورند که اثر بخشی و برتری، از عوامل بیرونی مانند پولدار بودن، همسر زیبا داشتن، خانه مجلل و ماشین لوکس داشتن نشات می گیرد، اما حقیقتی که خردمندان طی قرن ها فهمیده اند، این است که موفقیت کاری درونی است. برتری از درون شخصی شروع می شود. راهبری در کسب و کار،ازدواج، اجتماع و غیره از راهبری شخصی آغاز می شود.

سرفصل های دوره

اهمیت چشم انداز و دور نمای زندگی در فرآیند موفقیت و خشنودی

شیوه طراحی چشم انداز و دور نمای زندگی

اهمیت و جایگاه بیانیه ی ماموریت و رسالت شخصی

شیوه طراحی و تدوین بیانیه ماموریت و رسالت زندگی

آشنایی با ارزش های اساسی و راههای کشف ارزش های خود

شیوه های هدف گذاری و راههای غلبه بر موانع دستیابی به هدف

کشف و شناسایی توانمندی های اساسی خود

برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت برای دستیابی به اهداف زندگی خود در سایه توانمندی ها ، ارزش ها و رسالت شخصی خود

چگونه پتانسیل های خود را بشناسیم و آنها را شکوفا کنیم

چگونه همان فردی بشوم که همیشه می خواستم باشم

 

راه‌بر دوره: علیرضا لیلی زاده

لذت بخش‌ترین تفریح در دنیا برای من آموزش دادن و آموزش دیدن است. افتخار این را دارم که سه سال بصورت پیوسته در صنعت آموزشی فعالیت داشتم و برای مردم عزیز کشورم خلق ارزش کرده‌ام و در حال حاضر بعنوان مدیر مسئول آکادمی زندگی خشنود و بعنوان کُوچ به مدرسان کمک می‌کنم که کسب‌وکار آموزش خود را راه‌اندازی کنند.

 

هر هفته یکی از دروس در این صفحه بارگذاری خواهد شد. شما با تهیه اشتراک اعضای ویژه (اینجا +) می توانید به محتوای آن به مدت سه ماه به محتوای دوره دسترسی داشته خواهید داشت و می‌توانید پادکست‌ها و کاربرگ‌ها را بصورت دائمی دانلود کنید.

 

دسترسی به محتوای دروس