خدمات تولید محتوا آکادمی زندگی خشنود

صفر تا صد تولید محتوای آموزشی با ما؛ شما فقط تدریس کنید!

آکادمی زندگی خشنود، خدمات ویژه ای برای مدرسین گرامی در نظر گرفته است که می توانند با خیال راحت به تولید محتوا بپردازند، محصولات آموزشی شان را تولید کنند، روی برندینگ خود کار کنند و کسب و کار آموزشی شان را توسعه دهند.

تولید یک محصول آموزشی چه به صورت ویدیوی‌ ضبط شده، یک کارگاه حضوری یا آنلاین و یا به هر صورت، از سه حلقه اصلی تشکیل شده است: استراتژی محتوا، تولید محتوا و انتشار محتوا. حلقه تولید محتوا، کلیدی‌ترین بخش از این زنجیره خواهد بود. به این دلیل که اگر حتی شما استراتژی محتوای کامل و دقیقی تدوین کرده باشید اما قدرت اجرا و پیاده‌سازی استراتژی را از طریق تولید محتوای اثربخش و تولید محتوای متناسب با نیاز مخاطبان و استراتژی تدوین شده، نداشته باشید عملاً در فرایند تولید محصول آموزشی موفق نبودید و طبیعتاً پس از انتشار آن نیز موفقیت چشم‌گیری بدست نخواهید آورد.

در حقیقت شما به عنوان یک مدرس در قالب‌ها و فرمت‌های متفاوت، محتوا تولید می‌کنید که بتوانید ضمن معرفی خدمات و محصولات خود، نیاز مخاطبانتان را برطرف کنید. اگر محتوای تولیدی شما این ویژگی را داشته باشد و بتواند پاسخ سوال مخاطبان را بدهد، به این معنی است که شما موفق بودید. تولید محتوا به بخش‌های متنوع و متفاوتی طبقه‌بندی خواهد شد.

 محتوا در ۴ قالب کلی و فرمت‌های بسیار زیادی قابل تولید است، اما ۴ نمونه از مهم ترین تولیدات محتوای یک مدرس به شرح زیر است:

 • محتوای متنی: مقاله و کتاب
 • محتوای ویدئویی : ضبط از صفحه نمایش (پاورپوینت)، فیلم از مدرس
 • محتوای گرافیکی(عکس): اینفوگرافی، طراحی پوستر رویداد
 • محتوای صوتی : پادکست

 

چنانچه قصد دارید در حوزه کاری تان فردی شناخته شده و مشهور شوید، مردم در کارگاه های شما شرکت، محصولات آموزشی تان را خریداری و همیشه شما را دنبال کنند، ما شما را در این مسیر همراهی می کنیم. انتخاب کنید کدام یک از خدمات را می خواهید و سپس درخواست خود را در سایت ثبت نمائید، ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت که این همکاری زیبار را شروع کنیم.

نوشتن کتاب

شامل تولید محتوای متنی، تایپ محتوای شما، ویراستاری، طراحی جلد و در نهایت مجوزها و چاپ کتاب شما

ساخت بسته آموزشی (ضبط از صفحه پاورپوینت مدرس)

این خدمت شامل طراحی پاورپوینت مدرس به صورت اصولی  و مناسب با ارائه های آموزشی، ضبط از پاورپونت، ویرایش و تهیه فیلم آموزشی با کیفیت بالا و حجم کم است.

مشاوره اختصاصی به مدرس برای تدریس

شامل مشاوره طرح درس، نوشتن سرفصل ها، طراحی جزوات و کاربرگ ها، تعداد ساعت و تعداد جلسه آموزشی، طراحی فعالیت مشارکتی و گیمیفیکشن در آموزش، آموزش تسهیل گری به مدرس،  قیمت گذاری بسته ها و دوره های آموزشی، نحوه بازایابی و برندسازی، فروش محصولات آموزشی و به طور کلی کُوچ کردن مدرس در جهت ساخت یک کسب و کار آموزشی.

 

برگزاری وبینار و کلاس آنلاین

 • پلتفرم برگزاری: نرم افزار برگزاری اسکای روم است که ما تمام تنطیمات مربوط به آن را انجام می دهیم و لینک را در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهیم داد تا بدون نصب هیچ گونه نرم افزاری به اتاق آموزش وصل شوند.
 • طراحی پوستر: پوستر اطلاع رسانی مناسب برای شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام، پوستر صفحه محصول در سایت
 • نرم افزار (ضبط از صفحه نمایش)، تنظیمات صدا، تصویر و اشاره‌گر موس، ضبط کامل به صورت تصویری با کیفیت Full HD
 • سایت: ساخت صفحه اختصاصی ثبت نام با لینک اختصاصی جهت معرفی بسته آموزشی و خرید شرکت کنندگان
 • پاورپوینت: ویرایش نهایی و زیباسازی بصری و رعایت نکات نوشتاری و ویراستاری آن
 • تدوین فیلم آموزشی: بهینه سازی صدا (حذف نویز)، برش قسمت های اضافی و اشتباهات احتمالی مدرس، گرفتن خروجی کم حجم و باکیفیت از آن

تولید پادکست

ظبط پادکست برای مدرس در محیط استدیویی، اضافه کردن آهنگ به متن، گرفتن نویزهای محیط، ویرایش و آماده سازی و ارائه آن به عنوان یک فایل MP3 و کم حجم و باکیفیت به مدرس.

برگزاری کارگاه حضوری

رزرو فضا با توجه به استانداردهای مدرس، آماده سازی محیط طبق استانداردهای مدرس کیفی گلسری، پذیرایی، ارائه فرم های ثبت نام، فرم های نظر سنجی، طراحی بازی و فعالیت در کلاس برای برگزاری با کیفیت یک ورکشاپ حضوری را برای شما مدرس گرامی فراهم می آوریم.

تبلیغات رویدادها و بسته‌های آموزشی مدرس

در این بسته ما ۳ مدل مختلف را به شما می توانیم ارائه دهیم:

 1. ارائه مقاله: در این روش شما مقاله ای را (طبق پروتکل‌هایی که در اختیارتان قرار می گیرد) آماده می کنید، و ما این مقاله را در سایت مان انتشار می دهیم. در این مقاله شما می توانید ۵ جای مختلف آن به صفحات شبکه‌های اجتماعی‌تان، سایت‌، یا حتی شماره تماس تان لینک دهید.
 2. مصاحبه اختصاصی: یک مصاحبه اختصاصی با شما تدارک خواهیم داد و آن را در قالب متن در سایت رسمی آکادمی منتشر می کنیم. در این روش سوالات مختلفی از داستان شما (که می تواند برای خواننده بسیار تاثیر گذار و الهام بخش باشد)، و همچنن سوالاتی راجع به خدمات و محصولات تان خواهیم داشت.
 3. وبینار: در این روش یک وبینار یکساعته با موضوعی و تیتری جذاب برای شما تنظیم خواهد شد که در آن به ارائه آموزشی می پردازید. این روش بدلیل لایو و تعاملی بودن در برندسازی شما می تواند بسیار اثربخش باشد. تمام مراحل انجام آن از برنامه ریزی، اجرا، دعوت، ثبت نام، ضبط وبینار و غیره توسط تیم ما انجام خوهد شد.

 

شرایط پذیرش درخواست 

 1. ثبت نام در فرم زیر و شرکت در جلسه مصاحبه و بررسی انگیزه ها و اهداف مدرس
 2. درخواست مدرس پس از جلسه مصاحبه اعتبار سنجی خواهد شد، و یکی از مهمترین شرایط پذیرش درخواست کیفیت محتوا می باشد
 3. آکادمی در هر فصل فقط سه مدرس را پذیرش می کند

 

مدرس گرامی جهت تعیین وقت مشاوره فرم زیر را تکمیل نمائید. همکاران ما در آکادمی زود، خیلی زود؛ با شما تماس خواهند گرفت.

مشخصات فردی

اطلاعات مرتبط با آموزش

لطفا عناوین آموزش‌هایی را که تمایل به ارائه آن‌ها دارید؛ در جدول زیر وارد کنید.
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .