درباره ما


 

آکادمی زندگی خشنود فضایی است برای یادگیری مهارت های زندگی، توسعه فردی و همچنین راه‌اندازی و توسعه کسب و کار در صنعت آموزش.

ارزش‌های ما

 آکادمی زندگی خشنود یک خانواده است؛ خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده. در بین اعضای این خانواده ارزش‌هایی شکل گرفته تا کار کردن به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل شود. ارزش‌های اساسی ما بر محور انسان و منزلت و جایگاه او در گروه، سازمان و اجتماع استوار است. ما برای فرد، گروه و سازمان هر یک در جای خود و در رابطه با یکدیگر جایگاه و منزلت خاصی قائل هستیم.

گفت خنثی و شنود موثر: ما در آکادمی گفته‌های دیگران را بدون پیش‌زمینه می‌شنویم و اهل پیش‌داوری نیستم. ضمن اینکه همیشه منظورمان را واضح و بدون تفسیر بیان می‌کنیم.

عامل بودن: همه‌ی زندگی خشنودی‌ها خودشان را مسئول انجام دادن و یا انجام ندادن کارهای‌شان می‌دانند و این مسئولیت را در تمام مدت زندگی کاری‌شان پذیرفته‌اند.

حرمتِ کلام: ما در آکادمی زندگی خشنود برای انجام وظایفمان منتظر کلمه‌ها هستیم، نه دستورالعمل و نامه‌ی رسمی؛ درست مثل یک خانواده.

توانمند سازی: ما در آکادمی زندگی خشنود به دنبال ارتقای دائمی دانش و مهارت‌ها در ابعاد رفتاری و شغلی، و بهینه‌سازی توانایی‌ها در راستای نیازهای سازمان هستیم.

رهبری تسهیل‌گرانه: ما در آکادمی زندگی خشنود می خواهیم رشد و پیشرفت شغلی و روابط همکاران و مشتریان را تسهیل کنیم. ما از مدیریت مبتنی بر زور و اجبار همواره دوری خواهیم کرد.

مسئولیت پذیری: ما هموار می کوشیم هر کاری را که انجام می دهیم در عین حالی که به نیازها و اهداف خودمان فکر می کنیم، نیازها و خواسته های دیگران را در نظر بگیریم و مانع برآوردسازی آن ها نشویم.

برخی دیگر از ارزش‌های مورد تاکید ما : نظم، پشتکار، احترام، صداقت، همکاری، اعتماد

اهداف ما

  1. کمک به افراد جهت راه اندازی کسب و کارشان: ما هدف را از طریق آموزش و کوچینگ دنبال خواهیم کرد.
  2. کمک به متصصان (صاحبان کسب و کار و مدرس‌ها) جهت تبدیل دانش‌شان به عمل و کسب درآمد

رسالت 

افزایش کیفیت مردم ایران زمین و کمک به آبادانی کشور از طریق افزایش دانش و آگاهی و تربیت متخصصین کشور.

 

 

چه کسانی می‌توانند از آموزش‌های آکادمی  استفاده کنند؟

هر کسی که خواهان تغییر و بهبودی شخصی و حرفه‌ای است و بدنبال آن است که برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه‌ای خود انتخاب‌های  مسئولانه و موثرتری انجام دهد می‌تواند از یادگیری این تئوری و کاربست عملی آن در روابط شخصی و سازمانی خود سود ببرد.
کلیه روانشناسان، روانپزشکان، پزشکان، پرستاران، مدرس‌ها، صاحبان کسب‌وکارها، مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها، مشاوران در تمام سطوح فردی و سازمانی.